Etkinlik Tarihleri:

Orient Bar Müzikli Geceler

12 Nisan 22:00 – Seher Karahan Band

19 Nisan 22:00 – Şeniz Erdinş

26 Nisan 22:00 – Elif İdiz

İki Şef, İki Çalgı

Hakan Şensoy (keman) & Münif Akalın (viyolonsel)

Yurt içi ve yurt dışında keman sanatçısı olarak pek çok başarıya imza atmış, CD kayıtları ile Türk bestecilerinin eserlerini ölümsüz kılmış ve birbirinden ilgi çekici projelerle, klasik müzik dünyasının isminden en fazla söz ettiren şeflerinden biri olan Hakan Şensoy; solo kariyeri, eğitimciliği, Mersin Üniversitesi Akademik Oda Orkestrası ve Muğla Büyükşehir Belediyesi Orkestrası’nın orkestra şefi olarak isminden söz ettiren değerli sanatçı Münif Akalın’dan oluşan duo, bu konserde oda müziği repertuvarının sevilen eserlerinden oluşan bir seçkiyi Pera Palace dinleyicileri için yorumlayacaklar.

Etkinlik tarihi: 13 Nisan 2019

Bilet almak için: http://www.biletix.com/etkinlik/Y2K04/TURKIYE/tr

 

Kış ayları en çok hepsi birbirinden keyifli kültürel etkinlikler sebebiyle güzel! Çünkü bu mevsimde daha çok kapalı mekanlarda vakit geçiriyoruz ve kış mevsimi bizlere son derece farklı etkinlikler vadediyor. İşte Galata’dan Haliç’e, Eyüp sırtlarından Tepebaşı’na uzanan manzarasıyla konuklarını yüz yılı aşkın bir süredir büyülemeye devam eden Pera Palace Hotel, bu yıl da İstanbul’un en büyüleyici etkinlik mekanlarından biri olarak birbirinden güzel etkinliklerine ev sahipliği yapıyor! Eğer siz de 2019’un ilk aylarında Pera Palace Hotel‘de gerçekleşecek etkinlikleri merak ediyorsanız doğru yerdesiniz! Buyrunuz; 2019’un ilk üç ayında mutlaka gitmeniz gereken o etkinlikler!

 

Red Speedo (Oyun)

Two Two Production’un yepyeni oyunu Red Speedo, yazar Lucas Hnath’un karanlık ve keskin imzasını taşıyor. 2016 Obie Ödüllü oyunda ahlaki değerler ve her ne pahasına olursa olsun kazanma hırsı irdeleniyor. Siz de oyunu izlerken ün, para gibi çıkarlar uğrarına ahlaki değerlerden nasıl vazgeçildiğine şahitlik edecek ve mekânın etkileyici atmosferine kapılacaksınız!

Etkinlik tarihleri: 10 Ocak22 Ocak29 Ocak 2019

 

Düşler (Konser)

120 yılı aşkın tarihi boyunca unutulmaz balolara, konserlere ev sahipliği yapan Pera Palace Hotel, İstanbul’un en özel salonlarından biri olan Grand Pera Balo Salonu’nda 2019’un ilk aylarında muhteşem konserlere ev sahipliği yapmaya devam ediyor. Bunlardan biri de flüt sanatçısı Zeynep Keleşoğlu ile piyanist Orçun Orçunsel’in izleyicisine mitolojik ve gerçek hikayeleri seslerle anlatacağı özel konser “Düşler”! Siz de Pera Palace Hotel’in tarihi atmosferinde düşsel bir yolculuğa çıkmak isterseniz bu keyifli etkinliği kaçırmayın deriz!

Etkinlik tarihi: 19 Ocak 2019

Bilet almak için: http://www.biletix.com/etkinlik/Y2K01/TURKIYE/tr

Barok Kabare – Bir Kontrtenordan Barok Masallar

Pera Palace Hotel’in Grand Pera Balo Salonu 9 Şubat 2019 Cumartesi günü yine çok özel bir etkinliğe ev sahipliği yapıyor. Tüm geliri Yaratıcı Çocuklar Derneği’ne bağışlanacak etkinlikte kontrtenor Nuri Harun Ateş çok özel bir repertuvarla sahne alıyor. Bir Kontrtenor masallar anlatıyor.Nuri Harun Ateş , bir yanda Dede Efendi’den Vivaldi’ye barok dönemin seçkin eserlerini yorumlarken diğer yanda  o dönemin eğlence hayatını masal formunda dinleyiciyle paylaşıyor.

Etkinlik Tarihi: 09 Şubat 2019

Bilet almak için: http://www.biletix.com/etkinlik/Y2K07/TURKIYE/tr

 

Les Chemins d’Amour – Aşka Yolculuk (Konser)

Pera Palace Hotel’deki keyifli Cumartesi konserlerinden biri de önemli Türk opera sanatçısı Burak Bilgili ile kıymetli piyanist Gökhan Aybulus’un aynı sahneyi paylaşacağı “Aşka Yolculuk”! Bu iki değerli isim eşliğinde, şan piyano repertuvarının sevilen eserleri ile aşka dair bir yolculuğa çıkmaya ne dersiniz?

Etkinlik tarihi: 16 Şubat 2019

Bilet almak için: http://www.biletix.com/etkinlik/Y2K02/TURKIYE/tr

 

Bir Arp, Bin Dil (Konser)

Önemli arp sanatçısı Şirin Pancaroğlu, “Bir Arp, Bin Dil”de tarih boyunca pek çok medeniyette yer almış olan ve varoluş hakkında her zaman merak uyandıran arp ile izleyicisine muhteşem bir deneyim vadediyor. Sevilen sanatçı, arpın zamanlar ve kültürler üzeri boyutunu ele alan repertuvarıyla, keyifli bir cumartesi akşamında Pera Palace dinleyicisi ile buluşuyor.

Etkinlik tarihi: 16 Mart 2019

Bilet almak için: http://www.biletix.com/etkinlik/Y2K03/TURKIYE/tr

İlgili Yazılar

Yorum Yap